O nas

O nas

Grillpoint to przepełniony Ameryką punkt na mapie Katowic, gdzie będziesz delektować się wyśmienitym smakiem burgerów przygotowanych według oryginalnych receptur z USA.

Przyjdź i przekonaj się, jak rozpalamy podniebienia w zachodnim stylu!

Nasza restauracja zaczynała działalność w 2009 roku jako pierwsza amerykańska restauracja w Katowicach. Pierwsi serwowaliśmy prawdziwe burgery ze 100 % wołowiny.  Oferujemy nie tylko burgery, ale też bardzo dobre steki, sałatki czy startery.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o śniadania, nocne dostawy, a także menu sezonowe – takie jak potrawy świąteczne. Menu jest naprawdę bogate , od prostego burgera przygotowanego według indywidualnych życzeń klienta, poprzez szeroki wybór burgerów z dodatkami, steki, czy wyśmienite żeberka.
Grillpoint w Katowicach jako pierwsza amerykańska restauracja
Na szczególną uwagę zasługuje nasze mięso – zawsze dbamy o jego jakość i smak. Nasze receptury są naszą tajemnicą 😉 i dają gwarancję wyjątkowego smaku. Wszystkie sosy są również przygotowane w naszej restauracji. Nasi kucharze przygotowują je ze specjalnie dobranych produktów. Także nasze bułki są wyjątkowe, wypiekane są specjalnie dla nas i nie zjecie takich nigdzie indziej.

Grillpoint to także ludzie – nasi pracownicy, pełni pasji i zaangażowania dbają o jak najlepszą jakość naszej oferty.
Grillpoint to także Wy. To dzięki Wam istniejemy na rynku, to dzięki Wam możemy tworzyć z pasją nasze dania, to dzięki Wam możemy być spokojni o teraźniejszość i budować plany na przyszłość.
Grill Point to też załoga

Rekomendacje