O nas

O nas

GrillPoint to przepełniony Ameryką punkt na mapie Katowic, gdzie będziesz delektować się wyśmienitym smakiem burgerów przygotowywanych według oryginalnych receptur z USA.

Przyjdź i przekonaj się, jak rozpalamy podniebienia w zachodnim stylu!

Nasza restauracja zaczynała działalność w 2009 roku jako pierwsza amerykańska restauracja w Katowicach. Pierwsi serwowaliśmy prawdziwe burgery ze 100 % wołowiny.  Oferujemy nie tylko burgery, ale też bardzo dobre steki, sałatki czy startery.

Rozszerzyliśmy także naszą ofertę o śniadania, a także menu sezonowe – takie jak potrawy świąteczne. Menu jest naprawdę bogate, od prostego burgera, którego można złożyć samemu, przez  spory wybór burgerów z dodatkami, steki, czy wyjątkowo dobre żeberka.
Grillpoint w Katowicach jako pierwsza amerykańska restauracja

Na szczególną uwagę zasługuje nasze mięso – zawsze dbamy o jego jakość i smak. Nasze receptury są naszą tajemnicą 😉 i dają gwarancję wyjątkowego smaku. Wszystkie sosy są również przygotowywane u nas, przez naszych kucharzy ze specjalnie wybranych produktów. Również nasze bułki są wyjątkowe -nie zjecie takich nigdzie indziej, są wypiekane specjalnie dla nas.


Grill Point to też ludzie – nasi pracownicy, którzy pełni pasji dbają o jak najlepszej jakości jedzenie i Wy ! To dzięki Wam istniejemy na rynku tak długo!

Grill Point to też załoga

Rekomendacje